Akárcsak a cukrászok a fogorvosok is számtalan anyaggal dolgoznak, a mára már visszaszorult amalgám mellett, a kompozit, az akril és a viasz szinte minden fogászati klinika szertárában megtalálható.
A cukrász és a fogorvos között napjainkban különös gazdasági szimbiózis alakult ki, a körforgást pedig a finomságok, a finom falatok iránti kikezdhetetlen vágy tartja fenn. Talán e szinergiának tiszteleg az alábbi ínyencség, amihez tészta-alapra és cukormasszára, azaz fondantra van csupán szükség.
Természetesen nincs abban semmi rossz, ha az ember szereti az édességeket, a mértékletesség számít és hogy megelőzzük a bajt, javasolt a gyakoribb fogmosás. A Szent Lukács SPA Dental csapata szeretettel várja Önöket fogászati problémáikkal, amihez első lépésben szívből ajánljuk díjmentes konzultációs lehetőségeinket.
A teljes receptet az alábbi linken olvashatja el: http://www.asdablog.com/tooth-cupcakes/